STRONA GŁÓWNA KONFERENCJE I WARSZTATY SZKOLENIA DLA FIRM SZKOLENIA I KURSY KONTAKT
O firmie Współpraca Oferty Pracy KLIENCI FIRMY KLAUZULA INFORMACYJNA RODO Bankowość Chemia Energetyka Farmacja Finanse Logistyka Ochrona środowiska Prawo Transport Zarządzanie
NASI PARTNERZY
 

TRENING INTERPERSONALNY

Nazwa szkolenia:   TRENING INTERPERSONALNY
 
Cel:  

Trening personalny to kilkudniowe spotkanie w kilkunastoosobowej grupie mające na celu:

 

- lepsze zrozumienie własnego zachowania i zachowania innych osób;

 

- udoskonalenie umiejętności wyrażania myśli i uczuć;

 

- wykształcenie umiejętności rozwiązywania konfliktów.

 

W rezultacie treningu dohodzi również do zwiększenia zaufania do grupy, lepszej akceptacji własnej osoby, zwiększenia elastyczności zachowania i zwiększenia ekspresyjności. Charakter treningu sprzyja otwieraniu się, omawianiu osobistych, grupowych i pracowniczych problemów co w konsekwencji prowadzi do lepszego funkcjonowania zespołu pracowniczego na codzień.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszych treningów interpersonalnych dla firm!

 
Metody:  

Kilkudniowe warsztaty odbywające się poza siedzibą firmy.

 

Prowadzący:
STELLA BRALA

Absolwentka trzech specjalizacji na Wydziale Psychologii –Podstawy teorii organizacji i zarządzania kadrami; Procesy grupowe, treningi rozwoju osobowości i trening interpersonalny; Szkolenia metodami aktywnymi w firmach i instytucjach. Absolwentka szkoły Trenerów, ukończyła Kurs Coaching’u oraz wiele kursów i szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, wykładowca w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, w Szkole Trenerów Administracji i Biznesu oraz w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Dodatkowo od kilku lat prowadzi szkolenia dla administracji państwowej i dla dużych korporacji międzynarodowych.
Copyright © 2010 by Master Institute | All rights reserved ewipo.pl