STRONA GŁÓWNA KONFERENCJE I WARSZTATY SZKOLENIA DLA FIRM SZKOLENIA I KURSY KONTAKT
O firmie Współpraca Oferty Pracy KLIENCI FIRMY KLAUZULA INFORMACYJNA RODO Bankowość Chemia Energetyka Farmacja Finanse Logistyka Ochrona środowiska Prawo Transport Zarządzanie
NASI PARTNERZY
 

Planowane zmiany w podatkach dla spółek komandytowo-akcyjnych i komandytowych
25 września 2013 - 25 września 2013

 

Szanowni Państwo!
 
Chcielibyśmy zaproponować Państwu udział w organizowanym prze nas szkoleniu podatkowym, którego celem będzie zapoznanie Państwa ze złożonymi zasadami opodatkowania działalności spółek komandytowych i komandytowo-akcyjnych i ich wspólników, które mają zacząć obowiązywać od nowego roku.
 
Dotychczas korzystaliście Państwo z preferencyjnych zasad opodatkowania, które dawało prowadzenie działalności w formie spółki komandytowej, a szczególnie w formie spółki komandytowo-akcyjnej. Już niebawem wejdą jednak w życie przepisy całkowicie zmieniające zasady opodatkowania tych podmiotów oraz ich wspólników.
 
Nowelizacja wprowadzi różne systemy opodatkowania dla różnych kategorii wspólników, opodatkowanie samych spółek, a także skomplikowane przepisy przejściowe, mające na celu wyeliminowanie przypadków omijania nowych przepisów.
 
Warto wcześniej poznać nowe zasady opodatkowania, aby w momencie gdy przepisy wejdą w życie, być dobrze przygotowanym do ich zastosowania w praktyce.
 
Uczestnictwo w naszym szkoleniu pozwoli Państwu szczegółowo poznać i zrozumieć nowe przepisy, będzie dla Państwa okazją do wymiany poglądów i uzyskania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.
 
 
Planowane zmiany w podatkach dochodowych - opodatkowanie spółek komandytowo-akcyjnych i komandytowych od 1 stycznia 2014 r.
 
Zakres szkolenia:
 
·         Aktualne zasady opodatkowania wspólników spółek komandytowych i komandytowo-akcyjnych 
  • Nowe zasady opodatkowania spółek komandytowych i komandytowo-akcyjnych oraz ich wspólników.
  • Różnice w opodatkowaniu różnych kategorii wspólników: opodatkowanie z odliczeniem, zwolnienie z podatku, podwójne opodatkowanie.
  • Przepisy przejściowe: rok podatkowy, podział zysku, rozliczenie straty, zmiana formy prawnej, wejście w życie.
  • Jak optymalnie stosować nowe przepisy.
 
 
Szczegółówe informacje i rejestracja: Anna Janiga, telefon: 22 188 10 71, mobile: 698 651 325
e-mail: ajaniga@master-institute.pl

 
 

PARTNERZY KONFERENCJI

PARTNER PRAWNY
 


Copyright © 2010 by Master Institute | All rights reserved ewipo.pl