STRONA GŁÓWNA KONFERENCJE I WARSZTATY SZKOLENIA DLA FIRM SZKOLENIA I KURSY KONTAKT
O firmie Współpraca Oferty Pracy KLIENCI FIRMY KLAUZULA INFORMACYJNA RODO Bankowość Chemia Energetyka Farmacja Finanse Logistyka Ochrona środowiska Prawo Transport Zarządzanie
NASI PARTNERZY
 

NOWE PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
14 grudnia 2020 - 14 grudnia 2020

 

Nowe Prawo Zamówień Publicznych

Nowe zasady udzielania zamówień sektorowych

 

14 grudnia 2020 r.

W GRUDNIU NOWE ROZPORZĄDZENIA

 

Szkolenie on-line

 

 

Szkolenie w godzinach: 9.30 – 15.00.


 

Szkolenie dotyczy nowej ustawy Prawo zamówień publicznych, która została uchwalona w dniu 11 września 2019 r., a wejdzie w życie 1 stycznia 2021 r. Nowe PZP to: nowa systematyka, nowe pojęcia i rozwiązania dotyczące różnych instytucji przewidzianych w procedurze przygotowania i udzielania zamówienia publicznego. Nowa regulacja przewiduje też pewne zmiany odnoszące się do udzielania zamówień sektorowych, w tym przede wszystkim co do użycia trybów negocjacyjnych. Warto też zauważyć, że nowy kształt przepisów regulujących zasady udzielania zamówień sektorowych opiera się na stosowaniu odesłań i włączeń w zakresie procedury klasycznej udzielania zamówień unijnych. Powyższe prowadzi do konieczności sporządzenia mapy umożliwiającej właściwe poruszenie się po nowych regulacjach. Stworzenie swoistego rodzaju nawigacji, wskazującej na właściwe przepisy odnoszące się do udzielania zamówień sektorowych, to zadanie, które stoi przed każdym zamawiającym udzielającym tego rodzaju zamówień.

Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim do osób, które w jednostkach zamawiającego zostały skierowane do prowadzenia procedur udzielania zamówień sektorowych w oparciu o przepisy nowego PZP, ale także do osób, które odpowiedzialne są za realizację właściwych potrzeb zamawiającego co do określonej dostawy, usługi czy roboty budowlanej, tj. takimi czynnościami, jak opis przedmiotu zamówienia czy opis warunków udziału w postępowaniu.

 

 

INFORMACJE I REJESTRACJA:

MASTER INSTITUTE


tel.: 22 243 90 03, mobile: 604 050 480

biuro@master-institute.pl, www.master-institute.plCopyright © 2010 by Master Institute | All rights reserved ewipo.pl