STRONA GŁÓWNA KONFERENCJE I WARSZTATY SZKOLENIA DLA FIRM SZKOLENIA I KURSY KONTAKT
O firmie Współpraca Oferty Pracy KLIENCI FIRMY KLAUZULA INFORMACYJNA RODO Bankowość Chemia Energetyka Farmacja Finanse Logistyka Ochrona środowiska Prawo Transport Zarządzanie
NASI PARTNERZY
 

NOWELIZACJA PRAWA BANKOWEGO W ZAKRESIE OUTSOURCINGU, warszawa, Golden Floor
22 września 2011 - 23 września 2011

 

Banki i instytucje finansowe będą mogły łatwiej korzystać z usług firm outsourcingowych. Polski sektor bankowości, usług finansowych i ubezpieczeń ma szansę odważniej korzystać z outsourcingu. Przyjęte przez rząd zmiany przyczynią się do zwiększenia liczby kontraktów pomiędzy przedstawicielami obu branż oraz wzrostu efektywności i konkurencyjności polskich firm sektora bankowo – finansowego.
 
Projekt nowelizacji prawa bankowego w zakresie outsourcingu dotyczy między innymi rozszerzenia listy czynności z obszaru działalności bankowej, które można powierzyć zewnętrznemu dostawcy, a także istotnie ogranicza dotychczasowe wymogi w zakresie informowania czy uzyskiwania zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego na zawarcie umów outsourcingowych.
 
Przyjęta nowelizacja pozwoli w praktyce na skrócenie procesu zakupu usług od dostawców z Unii Europejskiej, świadczących usługi spoza Polski. Nie będzie już obowiązku przechodzenia przez proces formalnego zezwolenia KNF na zawarcie umowy, a zatem także przygotowywania obszernej dokumentacji na potrzeby wniosku
Zapraszam Państwa do udziału w praktycznym warsztacie, udział w którym, pozwoli Państwu zdobyć wiedzę i zadać pytania naszym ekspertom.

 


Copyright © 2010 by Master Institute | All rights reserved ewipo.pl